Americká hypotéka od Sberbank

irenne56 / Pixabay

Právě řešíte finanční krizi a nezbude vám nic jiného, než se obrátit na poskytovatele půjček a úvěrů? Jestliže potřebujete získat peníze na cokoliv, určitě hledejte úvěr na cokoliv, kde získáte peníze bez prokazování účelu úvěru. Americká hypotéka od Sberbank je jednou z možností mít hypotéku a peníze využívat libovolně.

Americká hypotéka od Sberbank umožňuje si půjčit peníze a na hypotéku se ručí nemovitostí. Splatnost hypotéky je možná až 25 let. Americká hypotéka od Sberbank vám nabízí garantovanou sazbu 4,99 % p.a., za uzavření je stanoven na 1 Kč – bude se ověřovat vaše bankovní konto. Vedení úvěrového účtu je následně nulové, tedy zdarma. Americká hypotéka od Sberbank nabízí jednu z nejnižších úrokových sazeb, které jsou k mání v naší republice.

Inspirace:  Hypotéka bez starostí od Sberbank

Americká hypotéka od Sberbank vám dovolí si půjčit částku až 5 000 000 Kč. Pochopitelně maximum nezíská každý, záleží na hodnotě zastavované nemovitosti, protože se půjčuje do maximálně 75 % hodnoty nemovitosti. Splátky si můžete rozložit až na 25 let, záleží na vašich finančních možnostech. Buď budete chtít hypotéku splatit rychle nebo vám stačí i delší časové období s nižšími splátkami. Ovšem je třeba počítat s tím, že bez úroků to nepůjde a čím déle budete platit, tím více budete muset zaplatit navíc.

Americká hypotéka od Sberbank je k mání i bez doložení příjmů. Jištění hypotéky se zajišťuje nemovitostí, která je určena pro bydlení. Splacení americké hypotéky je možné kdykoli a po prvním období fixace bez poplatku.

Inspirace:  UniCredit Bank - Hypotéka na výstavbu/rekonstrukci

K americké hypotéce si můžete také sjednat životní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění nemovitosti přímo na pobočce banky. Americká hypotéka od Sberbank se dá sjednat na kterékoli z poboček Sberbank CZ. Pro získání informací lze využít infolinku 800 133 444 nebo vyplníte kontaktní formulář. Úvěr je také možné sjednat díky webovým stránkám www.chcihypoteku.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..