LBBW Bank – IQ Hypotéka na bydlení

LBBW Bank - IQ Hypotéka na bydleníV dnešní době si každý může splnit svůj sen o bydlení. Pravda, někdy je k tomu nutné použít cizí peníze. LBBW Bank vám je ráda poskytne za zajímavých podmínek. IQ Hypotéka na bydlení a rekreaci se poskytuje až do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti. Minimální výše úvěru je 250 000 Kč, maximální výše úvěru činí 12 500 000 – konkrétní výše závisí na ceně zástavy.

Kdo si může zažádat o IQ Hypotéka na bydlení?

IQ Hypotéka na bydlení a rekreaci je k dispozici občanům České republiky nebo států EU. Pokud si chtějí požádat i cizinci, je podmínkou trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Žadatelé musí být starší 18 let a nesmí být negativní záznamy v registrech dlužníků. Požadavkem je mít minimální čistý měsíční příjem 10 000 Kč. Nutné je rovněž mít zaměstnanecký poměr minimálně tři měsíce, u OSVČ se vyžaduje minimálně dvouletá historie podnikatelské činnosti.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na pronájem

žádosti o hypotéku budete potřebovat vyplněnou žádost o hypotéku a jeden doklad totožnosti. Dále dodáte potvrzení o výši pracovního příjmu, pokud jste zaměstnanci nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období, když se řadíte mezi OSVČ. Dále se požadují doklady týkající se zastavované nemovitosti a pro účel úvěru.

Zajištění hypotéky se provádí zástavním právem k nemovitosti na území České republiky. K získání hypotéky se vyžaduje povinné pojištění k zastavované nemovitosti a také vedení běžného účtu u LBBW Bank.

Splatnost a úroky hypotečního úvěru
U hypotéky je možná splatnost úvěru až na 30 let. Minimální splatnost je stanovena na 4 roky. Úrokovou sazbu lze poskytnout jako pohyblivou nebo fixní. Při pohyblivé úrokové sazbě se vyžaduje měsíční placení lineárními splátkami. U fixní úrokové sazby se splácí měsíčně anuitními splátkami. Fixace úrokové sazby je možná na 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 20 let.

Inspirace:  ČSOB - Hypotéka s garantovanou výší splátky

Hypotéku lze použít na koupi stavebního pozemku, výstavbu rodinného domu či bytu pro bydlení, nemovitosti pro rekreaci, na rekonstrukce, převody členských práv, refinancování apod.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..