LBBW Bank – IQ Hypotéka na bydlení

LBBW Bank - IQ Hypotéka na bydleníV dnešní době si každý může splnit svůj sen o bydlení. Pravda, někdy je k tomu nutné použít cizí peníze. LBBW Bank vám je ráda poskytne za zajímavých podmínek. IQ Hypotéka na bydlení a rekreaci se poskytuje až do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti. Minimální výše úvěru je 250 000 Kč, maximální výše úvěru činí 12 500 000 – konkrétní výše závisí na ceně zástavy.

Kdo si může zažádat o IQ Hypotéka na bydlení?

IQ Hypotéka na bydlení a rekreaci je k dispozici občanům České republiky nebo států EU. Pokud si chtějí požádat i cizinci, je podmínkou trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Žadatelé musí být starší 18 let a nesmí být negativní záznamy v registrech dlužníků. Požadavkem je mít minimální čistý měsíční příjem 10 000 Kč. Nutné je rovněž mít zaměstnanecký poměr minimálně tři měsíce, u OSVČ se vyžaduje minimálně dvouletá historie podnikatelské činnosti.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na cokoliv

žádosti o hypotéku budete potřebovat vyplněnou žádost o hypotéku a jeden doklad totožnosti. Dále dodáte potvrzení o výši pracovního příjmu, pokud jste zaměstnanci nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období, když se řadíte mezi OSVČ. Dále se požadují doklady týkající se zastavované nemovitosti a pro účel úvěru.

Zajištění hypotéky se provádí zástavním právem k nemovitosti na území České republiky. K získání hypotéky se vyžaduje povinné pojištění k zastavované nemovitosti a také vedení běžného účtu u LBBW Bank.

Splatnost a úroky hypotečního úvěru
U hypotéky je možná splatnost úvěru až na 30 let. Minimální splatnost je stanovena na 4 roky. Úrokovou sazbu lze poskytnout jako pohyblivou nebo fixní. Při pohyblivé úrokové sazbě se vyžaduje měsíční placení lineárními splátkami. U fixní úrokové sazby se splácí měsíčně anuitními splátkami. Fixace úrokové sazby je možná na 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 20 let.

Inspirace:  Flexibilní hypotéka od Komerční banky se vám přizpůsobí

Hypotéku lze použít na koupi stavebního pozemku, výstavbu rodinného domu či bytu pro bydlení, nemovitosti pro rekreaci, na rekonstrukce, převody členských práv, refinancování apod.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..