UniCredit Bank – Hypotéka na výstavbu/rekonstrukci

Hypotéka na výstavbu
tutt / Pixabay

Vlastníte nemovitost a potřebujete peníze na opravu střechy, výměnu topení, přístavbu, anebo chcete stavět úplně nový dům? UniCredit Bank nabízí speciální Hypotéku na výstavbu nebo rekonstrukci.

Nízké splátky vaší hypotéky

Zajímavé sazby na hypotéku od UniCredit Bank vám umožní mít co nejnižší splátku. Splátky budete ukládat v domluvených termínech, přičemž doba splácení je možná až po dobu 30ti let. Během této doby je povoleno ukládat mimořádné splátky, které se uskutečňují bez poplatku. Během doby čerpání budete zajišťovat jenom splácení úroků z čerpané částky. Se splácením pravidelné anuitní splátky se začíná až následující měsíc po vyčerpání hypotéky. Jistotu stabilní splátky můžete mít díky sjednání fixních sazeb na dobu od jednoho roku do dvaceti let.

Inspirace:  Americká hypotéka Univerzál s mimořádnými splátkami zdarma

Hypotéka od 200 000 Kč

Minimální výše hypotéky je stanovena na 200 000 Kč. Maximální výše nemá omezení, lze si půjčit částky až do 100 % budoucí hodnoty nemovitosti. Hypotéka bude potřebovat zajištění, stane se jím stavěný nebo rekonstruovaný dům, byt nebo jiná nemovitost na území České republiky. Čerpání hypotéky probíhá až 24 měsíců, kdy nemusíte dokládat faktury. V rámci rozpočtu si lze utvořit dostatečnou rezervu ve výši až 20 % z výše úvěru, který není nutné vyčerpat – za toto se neplatí žádné sankce.

Inspirace:  Hypotéka bez starostí od Sberbank

Využití hypotéky

Hypotéka na výstavbu/rekonstrukci se dá využít na rekonstrukci nemovitosti, na výstavbu rodinného domu, chalupy, bytu, chaty včetně příslušenství – garáže, sklepu, bazénu atd. Do UniCredit Bank si můžete převést stávající hypotéku a ušetříte až 2 splátky ročně. Pokud máte zájem o hypotéku, stačí vyplnit jednoduchý formulář a bankéř vám sám zavolá. Můžete si také sjednat schůzku na nejbližší pobočce telefonicky. K dispozici na dotazy týkající se hypoték je také bezplatná Info linka 800 14 00 14.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..