Wüstenrot – 100% hypotéka

100% hypotéka
Hans / Pixabay

Zvládáte si pořídit vlastní bydlení z úspor? Ne, to většina nemůže tvrdit a potom přichází na řadu hypotéky. Dnes vám představíme hypotéku od společnosti Wüstenrot. Konkrétně se jejich hypotéka nazývá 100% hypotéka.

Proč 100% hypotéka od Wüstenrot?

Možná vás zarazí, proč se jí říká zrovna stoprocentní. Má to zcela jednoduché vysvětlení, protože díky snadné cestě k půjčce peněz na bydlení se vám podaří s touto hypotékou pokrýt stoprocentní náklady na pořízení bydlení pro vás.

Využití hypotéky

Hypotéka se dá využít na koupi rodinného domu nebo bytu do vlastnictví. Dále můžete tuto hypotéku získat na koupi a modernizaci, jestliže nebude modernizace přesahovat 20% celkové výše úvěru. Peníze z hypotéky mohou pokrýt také získání členských práv v družstvu v případě zajištění jinou nemovitostí, výstavbu, dostavbu, rekonstrukci – při zajištění jinou nemovitostí. Výše 100% hypotéky od Wüstenrot může činit minimálně 300 000 Kč. Maximálně se dá půjčit do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti. Zástavní hodnotu určí banka. Doba splatnosti se pohybuje od pěti do třiceti let. U hypotéky máte možnost si zvolit pevnou úrokovou sazbu na 1, 2, 3, 5 nebo 10 let. Úroková sazba je garantována pro všechny klienty, kteří splní podmínky platební schopnosti. Sleva na úrocích je možná ve výši 0,2 % p.a., pokud si současně sjednáte životní a majetkové pojištění.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na pronájem

Hlavní výhody 100% hypotéky

Budete mít garantované sazby úroků i pro další období platnosti. Zpětně se proplácejí až jeden rok staré faktury či uhrazení kupní ceny. Hypotéka má bez poplatků čerpání úvěru a rezervaci úvěrových zdrojů. Nebudete potřebovat faktury, pokud bude hypotéka zajištěna jinou než financovanou nemovitostí. Mimořádná splátka je možná při úvěru nad 70% hodnoty zajištění kdykoliv a bez poplatku. Čerpání úvěru musí začít nejdéle do 9 měsíců, doba čerpání nesmí překročit dva roky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..