Flexibilní hypotéka od Komerční banky se vám přizpůsobí

Flexibilní hypotéka od Komerční bankyChcete konečně vyřešit vaše bydlení, rekonstrukci nebo modernizaci nemovitosti? Nebo vás čeká dědických nároků nebo spoluvlastnictví nemovitosti? Chcete rozhodovat o výši splátek svého hypotečního úvěru? Na tyto a jiné účely je možné využít Flexibilní hypotéku od Komerční banky.

Minimální výše úvěru je stanovena 200 000 Kč. Maximální výše má jistá omezení. Lze si půjčit  85 % (Hypoteční úvěr Klasik) nebo 100 % (Hypoteční úvěr Plus) z ceny zastavených nemovitostí. Omezení se také vztahuje na možnosti splácení klienta a na objem investice do nemovitosti na základě kupní ceny, rozpočtových nákladů apod.

Kdo si může žádat o Flexibilní hypotéku od KB?

Flexibilní hypotéka od Komerční banky je určena pro žadatele – občany České republiky a cizince s trvalým pobytem v ČR. Dále občanům členských zemí EU, kteří mají průkaz k povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu. O hypotéku si mohou požádat až 4 osoby, které spadají do maximálně dvou domácností. Manželé budou uvedeni jako spolužadatelé o úvěr.

Inspirace:  Wüstenrot - 100% hypotéka

Flexibilní hypotéka od Komerční banky

Doba splatnosti hypotéky je možná na dobu od 5ti do 30 let. Lze si sjednat pevnou úrokovou sazbu na dobu platnosti úrokových podmínek – od 3 do 10 let a 15 let. Splácení probíhá anuitními částkami každý měsíc až do úplného splacení. Během splácení je možné snížit splátku až o 50 % či opakované využít mimořádné splátky až 20 % z úvěru.

Dále je možné odložení začátku splácení až o 12 měsíců. Splácení přerušení se dělá až na tři měsíce, pokud budete mít zájem o odklad. V tuto dobu platíte jenom úroky a ne jistinu. Opakovaně můžete snižovat splátku, dávat mimořádné splátky a přerušovat splácení, jestliže uhradíte 12 po sobě jdoucích měsíčních splátek.

Hypoteční úvěr lze čerpat jednorázově nebo postupně po dobu dvou let od data podpisu smlouvy. Čerpání je však nutné začít nejpozději devět měsíců od podpisu smlouvy o úvěru.

Využití Flexibilní hypotéky

hypotečním úvěrem můžete financovat koupi nemovitosti do vlastnictví i spoluvlastnického podílu, koupi družstevního bytu, výstavbu nemovitosti, opravy, modernizaci a rekonstrukci nemovitostí,  vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti i na zpětné proplacení už zaplacených investic do nemovitosti ne starší než jeden rok. Také si lze s hypotékou předplatit nájemné za účelem uzavření nájemní smlouvy nebo konsolidovat v dřívější době poskytnuté půjčky a úvěry, díky kterým jste investovali do nemovitostí. Účely se dají vzájemně kombinovat.

Více o hypotékách se dočtete v nedávno vydaném článku na webu Pujckyakreditky.cz

U sjednávání hypotéky je nezbytné zajistit zástavní právo k pojištěné nemovitosti, pojistné bude vinkulováno ve prospěch KB. Dále je nutné mít běžný účet u KB po celou dobu trvání hypotéky.

Inspirace:  Americká hypotéka Univerzál s mimořádnými splátkami zdarma

Pro získání Flexibilní hypotéky stačí kontaktovat vašeho bankovního poradce nebo zavolat na bezplatnou Infolinku KB 800 521 521.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..