Wüstenrot – Hypotéka na domácnost

Kdo by nechtěl mít pěkně vybavenou domácnost? O pohodlí ve své domácnosti se starají nejen rodiny, ale i jednotlivci. Pro mladší ročníky může být tvrdým oříškem dát dohromady vše potřebné s omezenými financemi. Pochopitelně se po penězích na vybavení shánějí i lidé, kteří již domácnost jednou vybavili, ale rádi by ji celou zmodernizovali nebo doplnili. Díky speciálnímu hypotečními úvěru od Wüstenrot si vybavíte celou vaši domácnost.

Hypotéka na domácnost od Wüstenrot s garantovanými sazbami

Wüstenrot – Hypotéka na domácnost má hned několik hlavních výhod. S uzavřením této hypotéky získáte jistotu garantované sazby, a to i pro další období platnosti. Očekávejte nižší úrokovou sazbu než u běžných spotřebitelských úvěrů nebo u neúčelových hypoték. Hypotéka na domácnost se dá poskytnout v kombinaci s Hypotékou Wüstenrot určenou na bydlení.

Inspirace:  Záchranná hypotéka od Acema Credit

Hypotéka bez poplatku

Hypotéka na domácnost od Wüstenrot je bez poplatku za čerpání a rezervaci úvěrových zdrojů. K poskytnutí hypotéky nepotřebujete mít vedený běžný účet. Čerpání úvěru lze provádět formou zálohy. Částky půjčení z hypotéky se pohybují od minimálně 150 000 Kč až do maximálně 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, kterou stanovuje sama banka. V případech, kdy bude současně s tímto úvěrem poskytován také úvěr na bydlení, nesmí celkové zatížení nemovitosti oběma úvěry být větší než 90 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Inspirace:  IQ Hypotéka Multi je ideální pro konsolidace hypoték a úvěrů
Wüstenrot - Hypotéka na domácnost
werner22brigitte / Pixabay

Doba splatnosti se pohybuje od pěti do 20ti let. Jestliže je hypotéka na vybavení domácnosti poskytnuta současně s hypotékou na bydlení, lze mít splatnost delší než 20 let. Nesmí se ale přesáhnout doba splatnosti hypotéky na bydlení. Vybrat si lze pevné úrokové sazby na dobu 3 nebo 5 let. Garantovaná úroková sazba je jednotná pro všechny klienty, splňující podmínky  platební schopnosti. Čerpání úvěru se musí začít nejpozději do 9 měsíců a nesmí překročit 2 roky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..