Hypotéky od GE Money Bank

Hypotéky od GE Money Bank
AlexanderStein / Pixabay

Chcete si postavit dům, koupit byt či rekonstruovat a nemáte dostatek finančních prostředků? Stačí požádat o hypotéku a splnit si svůj sen. Hypotéky nabízí snad každá banka. U GE Money Bank si můžete vybrat hned z několika typů hypoték, podle toho, jaký vám bude nejvíce vyhovovat.

Hypotéka „all inclusive“ je klasickou hypotékou, která nabízí úrok od 2,29 % ročně. Úvěr slouží na koupi bytu, rodinného domu či chalupy, rekonstrukci, refinancování hypotéky a vypořádání vlastnických vztahů k nemovitosti. Výše hypotéky od GE Money Bank může být od 300 000 Kč do 80 % z hodnoty nemovitosti. Jinak není horní hranice půjčky omezená. Záleží samozřejmě na schopnosti klienta splácet, což banka posuzuje na základě dokladu o příjmu.

Dobu splácení si můžete vybrat sami a to od 5 do 30 let. Jestliže zažádáte o hypotéku, tak po dodání veškerých potvrzení bude její vyřízení trvat do pěti pracovních dnů. Peníze můžete čerpat jednorázově i postupně. Je možné si zafixovat úrokovou sazbu na 1, 3, 5 a 10 let. K hypotéce potřebujete běžný účet u GE Money Bank, z něhož budou každý měsíc probíhat splátky.

Výhody hypotéky od GE Money Bank

Mezi hlavní výhody patří posouzení žádosti, vedení účtu, odhad nemovitosti a mimořádná splátka zdarma. Splátka může být ve výši 25 % z úvěru (nejdříve po roce splácení a poté již každých šest měsíců. Přímo na internetových stránkách GE Money Bank si můžete o hypotéku zažádat online a do pěti minut se dozvíte, zda byla půjčka předčasně schválena.

Inspirace:  Hypotéka

Ke schválení hypotéky od GE Money Bank samozřejmě potřebujete splnit několik podmínek a doložit nějaké doklady. V první řadě musíte být fyzickou osobou starší 18 let, vaše trvalé bydliště musí být na území ČR nebo musíte mít povolení k pobytu. Potřebujete pravidelný zdroj příjmu a jako zaměstnanec nesmíte být ve zkušení ani výpovědní lhůtě. Pokud podnikáte, tak musíte činnost provozovat alespoň jeden rok. Ke schválení si musíte přinést dva doklady totožnosti, výpis z běžného účtu, doklad o trvalém příjmu, doklady související s nemovitostí a doklady o účelu hypotéky.

Tip na hypotéku: vyberte si hypotéku s garantovanou výší splátek, kterou v současné době nabízí ČSOB hypoteční banka.

U GE Money Bank máte možnost získat i Americkou hypotéku. Půjčit si můžete od 200 000 Kč až do 1 500 000 Kč a to maximálně do 50 % odhadní hodnoty nemovitosti. Ručíte nemovitostí, a proto mohou být vaše splátky nižší a peníze můžete použít na cokoliv. Splácet můžete 5 až 20 let. Podmínky, které musíte splnit pro poskytnutí úvěru, jsou stejné jako u klasické hypotéky. Liší se hlavně tím, že již musíte mít nemovitost, kterou budete ručit.

Offsetová hypotéka je druh úvěru, u kterého jsou zohledněny vaše úspory, jež pak dále mohou ovlivnit výši splátek. Úroky splácíte z rozdílu mezi úvěrem a vkladem na běžném účtu, tudíž čím více úspor budete mít na běžném účtu, tak tím méně za hypotéku zaplatíte a navíc se vám finanční prostředky budou zhodnocovat větší úrokovou sazbou. Vybrat si můžete mezi variabilní a fixní sazbou úročení. Při variabilní sazbě můžete splácet maximálně 25 let a při fixní až 30 let.

Inspirace:  Americké hypotéky a srovnání hypoték

Doplňkový úvěr od GE Money Bank můžete zvolit v případě, že při hypotéce, jste si nepůjčili celou 80% hodnotu nemovitosti. Jedná se o bezúčelový úvěr, který doplňuje již čerpanou hypotéku u GE. Půjčit si můžete od 100 000 Kč do 900 000 Kč (až 30 % z tržní ceny nemovitosti, ale pozor dohromady s hypotékou musí výsledná částka dát již zmiňovaných 80 % z hodnoty nemovitosti). Doba splácení může být od 5 do 30 let a to nižší nebo shodná s dobou splácení klasické hypotéky.

GE Money Bank dále nabízí i Konsolidaci půjček k hypotéce, Konsolidaci půjček zajištěnou nemovitostí či Refinancování hypoték. K hypotékám lze samozřejmě sjednat i Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr či výhodné Pojištění nemovitosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..