Wüstenrot – Hypotéka na pronájem

Hypotéka na pronájem
Ylvers / Pixabay

Hypotéka na pronájem od společnosti Wüstenrot vám umožní si vzít úvěr na financování bydlení, které bude pronajímáno. Při posuzování hypotéky se zohledňují budoucí příjmy z pronájmů bytů.

Kde využijete hypotéku na pronájem?

Hypotéku na pronájem využijete pro koupi nemovitosti do vlastnictví, na výstavbu, dostavbu, rekonstrukci nemovitosti nebo na financování investice do objektu individuální rekreace. Dále se využívá i na vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti. Peníze z hypotéky se dají využít také na splacení úvěru dříve poskytnutého na zde uvedené účely. K hlavním výhodám hypotéky na pronájem patří jistota garantované sazby úroků i i pro další období platnosti.

Inspirace:  LBBW Bank - IQ Hypotéka na bydlení

Obejdete se bez faktur při čerpání úvěru na výstavbu a rekonstrukci nemovitosti. Za čerpání úvěru a rezervaci úvěrových zdrojů nebudete platit žádné poplatky. Může dojít ke zpětnému proplacení až jeden rok starých faktur nebo uhrazené kupní ceny. Nevyžaduje se, abyste měli běžný účet. Uznávají se příjmy z budoucího pronájmu podle stanovených podmínek. Lze si nechat udělat nezávaznou kalkulaci.

Hypotéka se splatností až třicet let

Hypotéka na pronájem se dává v částkách minimálně 300 000 Kč, maximálně do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti stanovené bankou. Doba splatnosti může být zvolena v době od pěti do třiceti let. Úrokové sazby si můžete zvolit pevné na dobu 3 nebo 5 let. Garantovaná úroková sazba je jednotná pro všechny klienty, pokud splňují podmínky platební schopnosti.

Inspirace:  IQ Hypotéka Multi je ideální pro konsolidace hypoték a úvěrů

Čerpání hypotečního úvěru se musí zahájit nejpozději do devíti měsíců. Doba čerpání nesmí být delší než dva roky. Během čerpání úvěru se splácí úroky z vyčerpané částky každý měsíc. Jakmile skončí čerpání úvěru, budete platit pravidelnou měsíční splátku – splátku jistiny i úroku. K projednání podrobností je možné si vybrat specialistu ve vašem regionu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..