IQ Hypotéka Multi je ideální pro konsolidace hypoték a úvěrů

Wüstenrot - Hypotéka na domácnost
werner22brigitte / Pixabay

IQ Hypotéka Multi je nabízena společností LBBW Bank. Můžete i spojit všechny své stávající úvěry do jedné hypotéky. IQ Hypotéka MULTI vám tímto pomůže snížením měsíčních nákladů díky konsolidaci více závazků do jednoho. Nemusíte dokládat své příjmy, pokud máte po dobu minimálně osmi měsíců historii splácení bez problémů.

Karel P., Chomutov: Provedl jsem konsolidaci všech dosavadních úvěrů do jedné hypotéky. Nyní mám lepší přehled v tom, co platím a co ještě zbývá zaplatit.

Neúčelová hypotéka na cokoliv

IQ Hypotéka Multi má dlouhodobou splatnost až do třiceti let. Pokud preferujete neúčelovou hypotéku, budete splácet až 25 let. Pro sjednání hypotéky si můžete domluvit schůzku nebo zavolat na bezplatnou linku. Hypotéka se dá využít na konsolidaci několika účelových úvěrů poskytnutých bankami nebo stavebními spořitelnami. Účel je na investice do nemovitosti. Vše se vměstná do jednoho hypotečního úvěru. Dále se dá konsolidovat více neúčelových hypotečních a spotřebitelských úvěrů do jednoho hypotečního úvěru.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na domácnost

Požadavky na poskytnutí hypotéky

IQ Hypotéka Multi je určena občanům České republiky nebo států EU, ale i ostatním cizincům, kteří mají trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR. Žadatelé musí být starší 18 let a nemít negativní záznamy v registrech dlužníků. Požadavkem je mít minimální příjem 10000 Kč a být minimálně tři měsíce v zaměstnaneckém poměru. OSVČ musí prokázat minimálně 2 roky podnikatelské činnosti.

Z dokladů budete potřebovat vyplněnou žádost o hypotéku, jeden doklad totožnosti a potvrzení o výši pracovního příjmu u zaměstnanců. OSVČ předloží daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Dále všichni dodají doklady k zastavované nemovitosti. Při společném jmění manželů je vyžadováno, aby si zažádali oba manželé. Pokud budete mít nestandardní příjmy, účel úvěru či zajištění může dojít k tomu, že budete muset doložit ještě jiné dokumenty.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na cokoliv
IQ Hypotéka Multi
MemoryCatcher / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..