Hypotéka bez starostí od Sberbank

sberbankSberbank vám nabízí Hypotéku bez starostí, která vám pomůže při koupi bytu, domu nebo s pokrytím nákladů na rekonstrukci a modernizaci. Také vám pomůže s financováním stavby vašeho nového domova. Hypotéka bez starostí od Sperbank se poskytuje až do výše 100 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Hypotéka se poskytuje fyzickým osobám způsobilým k právním úkonům – zaměstnancům a podnikatelům, tedy osobám se svobodným povoláním a živnostníkům.

Hypotéka bez starostí se poskytuje jako dlouhodobý účelový úvěr, který se zajišťuje zástavním právem k nemovitosti. Zástava je možná udělat u jiné nemovitosti, než která se financuje. Hypotéka je určena pouze k financování potřeb týkajících se bydlení.

Hypotéka bez starostí od Sberbank a její výhod

Zpracovatelský poplatek žádosti o hypotéku činí 1 Kč při podpisu smlouvy. Vedení hypotečního úvěrového účtu bude posléze za 0 Kč. Pro všechny klienty jsou bankou garantovány úrokové sazby za 3,09 % p. a. Půjčit si můžete až do 100 % hodnoty nemovitosti.

Inspirace:  Bezstarostná hypotéka od ČSOB

K dispozici budete mít tzv. hypotéku dopředu – hypoteční příslib. Financování je uskutečnitelné také bez dokládání faktur a příjmů. K hypotéce si lze sjednat pojištění schopnosti splácet, životní pojištění nebo pojištění nemovitosti.

Když pořebujete opravdu rychlou půjčku, není co řešit – najdete nás na pujckadovyplaty.info

Hypotéka bez starostí a její splácení

Splácení je umožněno v rozmezí od 5 do 30 let. Na začátku splácení budete mít možnost požádat o odložení splátek až o 36 měsíců. Také budete mít možnost přerušit splátky z důvodu nemoci či pro ztrátu zaměstnání.

Inspirace:  Hypotéka bez příjmů Wüstenrot

Na hypotéku se dá skládat mimořádná splátka 10 % z aktuální výše úvěru v době mimo fixaci bez sankčního poplatku. Klienti mají povinnost splácet úroky od následujícího měsíce po prvním načerpání úvěru. Pevná úroková sazba se standardně fixuje na dobu jednoho roku, 3, 5 a 10 let.

Hypoteční úvěr si můžete sjednat na jedné z poboček Sberbank, pomocí infolinky 800 133 444 nebo kontaktního formuláře na webových stránkách banky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..