Hypotéka bez příjmů Wüstenrot

WustenrotHypotéka bez příjmů od Wüstenrot je určena pro klienty, kteří potřebují úvěr na zajištění vlastního bydlení. Zároveň jde o bonitní klienty, s neschopností doložit své příjmy  běžným způsobem. Konkrétně se hypotéka poskytuje podnikatelům optimalizujícím daňový základ, pro majitele obchodních společností bez pravidelného příjmu a podobně.

Žadatelé dokládají příjmy jen na základě čestného prohlášení a potvrzení o bezdlužnosti od finančního úřadu a ČSSZ.

Hypotéka bez příjmů Wüstenrot se poskytuje v minimální částce 300 000 Kč. Maximálně si můžete půjčit až 3 000 000 Kč. Limitovaná částka je však podmíněna 50 % zástavní hodnoty nemovitosti, kterou si stanoví banka.

Inspirace:  mBank - Hypoteční úvěr na cokoli

Hypotéka bez příjmů Wüstenrot a její přednosti?

Klienti se mohou spolehnout na garantovanou sazbu úroků i pro další období. Úrokové sazby jsou dané. Očekávat lze snížení úrokové sazby pro další období, pokud budete mít vynikající platební morálku a vše zaplatíte včas. Není nutné si zde zřídit i běžný účet.

Při čerpání úvěru na výstavbu a rekonstrukci nemovitosti nemusíte dokládat faktury. Nebude požadován poplatek za čerpání úvěru a a rezervaci úvěrových zdrojů. Pevnou úrokovou sazbu si lze zvolit na tři roky nebo pět let.

Garantovaná úroková sazba je shodná pro všechny klienty, pokud dojde ke splnění podmínek platební schopnosti. Slevu na úrocích 0,2 % p.a. získáte v případě sjednání životního a majetkového pojištění.

Inspirace:  Sberbank CZ - Předhypoteční úvěr

Čerpání a splácená hypotečního úvěru

Čerpání se provádí vždy až dojde k povolení vkladu zástavního práva do katastru nemovitostí. Je však nutné začít čerpat finance nejpozději do devíti měsíců. Celková doba čerpání nesmí překlenout dva roky.

Během doby čerpání úvěru se splácí měsíčně úroky z vyčerpané částky. Jakmile se úvěr dočerpá, budete splácet pravidelnou měsíční splátku společně se splátkou jistiny i úroku. Doba splatnosti je možná na pět až 20 let.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..