Hypotéka Refin umožní refinancování vašeho úvěru na bydlení

Hypotéka Refin od Wüstenrot se využívá na refinancování stávajícího úvěru na bydlení, přičemž část hypotéky lze použít i na jiný účel spojený s bydlením – modernizace, rekonstrukce apod.

Hypotéka s výhodnou úrokovou sazbou

Hypotéka Refin od Wüstenrot nabízí klientům výhodné úrokové sazby. Zvolit si můžete pevnou úrokovou sazbu na dobu 3 nebo 5 let, bonitní klienti mohou získat EXTRA úrokovou sazbu. Dále lze počítat se slevou na úrokové sazbě ve výši 0,2 % p.a. při současném sjednání zvýhodněného životního a majetkového pojištění. Minimální úrokovou sazbu lze získat už při výši hypotéky od 1,3 miliónů Kč.

Jirka B., Teplice: refinancoval jsem dřívější úvěr na bydlení a ještě použil peníze na rekonstrukci koupelny. Vyřízení šlo rychle.

Rychlé refinancování úvěrů na bydlení

Hypotéka Refin od Wüstenrot umožňuje refinancování více úvěrů, jestliže doba mezi konečným časem fixací není delší než dva roky. Při žádosti o hypotéku se dá využít původní odhad nemovitosti. Za zpracování úvěru se neplatí žádný poplatek. Výše úvěru činí minimálně 300 000 Kč, maximální poskytovaná částka je možná až do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti stanovené bankou. Budete dokládat jen zjednodušenou platební schopnost.

Inspirace:  Americké hypotéky a srovnání hypoték

Podmínky u hypotéky

Ocenění nemovitosti budou žadatelé dokládat jenom aktuální fotodokumentaci, původní odhad ceny nemovitosti a čestné prohlášení o stavu nemovitosti na formuláři banky. Posouzení hodnoty zastavené nemovitosti není zpoplatněné. Refinancovaný úvěr musí být minimálně jeden rok splácen včas a bez problémů. Žadatel musí být zároveň dlužníkem refinancovaného úvěru a        splátka požadovaného úvěru nesmí přesáhnout 1,2 násobek splátky refinancovaného úvěru. Schopnost splácet úvěr se bude dokládat jenom čestným prohlášením o dostatečných příjmech.

Jak čerpat a splácet hypotéku Refin?

Čerpání úvěru se zahajuje nejpozději do devíti měsíců od schválení úvěru, celková doba čerpání nesmí být delší než dva roky. Doba splatnosti je možná od 5 do 30 let. Splácení úvěru probíhá        během čerpání úvěru, kdy se splácí úroky z vyčerpané částky každý měsíc a po dočerpání je nutné zajistit pravidelnou měsíční splátku, zahrnující splátku jistiny i aktuální úroky.

Inspirace:  Nebankovní hypotéky

Další výhody hypotéky Refin

  • garance úrokové sazby jako nejvyšší možné
  • bez poplatku za čerpání peněz z úvěru a za rezervaci úvěrových zdrojů
  • není nutné mít vedený běžný účet
  • lze ukládat na hypotéku mimořádné splátky
  • je vám k dispozici nezávazná kalkulace

Sjednání hypotéky je snadné, stačí si najít nejbližšího specialistu na hypotéky Refin u Wüstenrot. Zavolat můžete na bezplatnou linku a dohodnout se konkrétně na termínu schůzky. Také je možnost kontaktovat zaměstnance emailem či navštívit pobočku osobně během provozní doby.

Hypotéka Refin
GregoryButler / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..