Sberbank CZ – Předhypoteční úvěr

Předhypoteční úvěr
Hans / Pixabay

Nemáte možnost dát nemovitost do zástavy právě v tento okamžik? Jestliže se rozhodnete zafinancovat bydlení a budete si muset půjčit, lze tak učinit i bez dočasné možnosti zástavy nemovitosti. Pro tento účel financování se vám bude hodit předhypoteční úvěr od Sberbank CZ.

Předhypoteční úvěr od Sberbank CZ s garancí

Sberbank CZ nabízí tzv. Předhypoteční úvěr ve výši až 75 % zástavní hodnoty nemovitosti – u dřevostaveb až do 90 % LTV. Garantovaná sazba činí 5,29 % p.a. pro všechny. Vedení úvěrového účtu v rámci předhypotečního úvěru je zdarma, tedy za 0 Kč.

Inspirace:  Fio hypotéka se slevou 0,5 % z úroků

Předhypoteční úvěr bez dočasné možnosti zástavy nemovitosti

Předhypoteční úvěr od Sberbank CZ si můžete sjednat i na pořízení družstevního bytu nebo ekologického bydlení. Dále můžete díky předhypotečnímu úvěru financovat koupi bytu nebo stavebního pozemku od města nebo obce, družstevní bydlení – s termínem převodu do osobního vlastnictví do 24 měsíců. Je možné investovat do individuální výstavby, což zahrnuje zahájení výstavby, výstavbu moderního bydlení – dřevostavby, ekostavby, panelové systémy.

Financování bydlení je umožněno bez dočasné možnosti zástavy nemovitosti. Doba splatnosti se dá stanovit na 24 měsíců. Zpracovatelský poplatek 1 Kč zaplatíte při podpisu smlouvy.

Výše úvěru je možná od 200 000 Kč do 3 000 000 Kč. Jakmile bude možné zajistit zástavní právo – třeba bude byt převeden do osobního vlastnictví, bude se předhypoteční úvěr nahrazovat standardním hypotečním úvěrem. Předhypoteční úvěr od Sberbank CZ je určen občanům ČR. Nic nebude před vámi tajeno a cenu k zaplacení budete znát předem. Předhypoteční úvěr můžete jednoduše sjednat na kterékoli z poboček Sberbank CZ, ale informace získáte také na infolince 800 133 444. K dispozici máte rovněž kontaktní formulář na stránce Sberbanky.

Inspirace:  Americká hypotéka pro různé potřeby

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..