Hypotéka na koupi nemovitosti od UniCredit

Hypotéka na koupi nemovitosti od UniCredit BankHypotéka na koupi nemovitosti od UniCredit Bank vám umožní mít vybranou nemovitost už nyní a ne až v době, kdy si na ni našetříte dostatek financí. Pořídit si můžete nemovitost na bydlení i k rekreaci. Také si lze vzít hypotéku na cokoliv.

Hypotéka se dává na koupi bytu v osobním vlastnictví, rodinného domu včetně příslušenství, družstevního bytu nebo pozemku. Minimální výše hypotéky činí 200 000 Kč. Maximální výše hypotečního úvěru nemá omezení, ale půjčuje se do maximálně 100 % odhadní hodnoty nemovitosti.

Hypotéka na koupi nemovitosti – její splácení a úročení

Splátky se dají rozložit až na dobu třiceti let. Atraktivní sazby úroků dovolují nastavení co nejnižší splátky. Splácet budete tak, aby vás to zbytečně nezatěžovalo. Hypotéky na bydlení mají nyní u UniCredit Bank úrokové sazby již od 2,09 % p.a. Mimořádné splátky můžete skládat na hypotéku bez poplatku. Hypotéku lze vyčerpat do dvanácti měsíců od podpisu úvěrové smlouvy.

Inspirace:  ČSOB - Hypotéka s garantovanou výší splátky

Během doby čerpání se platí jenom úroky z čerpané částky. V následujícím měsíci po vyčerpání hypotéky se začne platit pravidelná anuitní splátka. Pokud stojíte o stabilní splátku, vyberte si fixní úrokové sazby na dobu od jednoho roku do dvaceti let.

Tip pro čtenáře: Prefererujete pronájem bytu před žádostí o hypotéku? Hledáte pronájem bez realitky? Aktuální informace vám nabízíme na Pronajembytucz.cz

Zajištění hypotéky na koupi nemovitosti od UniCredit Bank

Hypotéka se zajišťuje kupovanou nemovitostí nebo jinou nemovitostí vyskytující se na území České republiky. V případě koupě družstevního bytu musíte obstarat zajištění hypotečního úvěru nemovitostí v osobním vlastnictví.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na cokoliv

K hypotéce si sjednejte pojištění schopnosti splácet, které vám pomůže v době, kdy nebudete schopni hradit měsíční splátky. Navíc se vám sníží úroková sazba hypotéky o 0,5 % p.a.

O hypotéku na koupi nemovitosti se můžete zajímat díky kontaktnímu online formuláři, po vyplnění a odeslání vám někdo z banky zavolá zpět. Můžete si sjednat schůzku na pobočce nebo se zeptat telefonicky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..