Hypotéka Klasik od Raiffeisen Bank

Hypotéka Klasik od Raiffeisen BankZajímá vás klasický hypoteční úvěr na financování nemovitosti nebo družstevního bytu? Hypotéka Klasik od Raiffeisen Bank je právě pro vás a se vstupním poplatkem zdarma! K hlavním výhodám hypotéky patří rychlé projednání úvěru.

Hypotéka se poskytuje až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti a k hypotéce si můžete uzavřít také neúčelový doplňkový úvěr. K výhodám patří, že výstavba nemovitosti probíhá bez dokládání faktur a peníze získáte přímo na váš bankovní účet.

Kdo si může požádat o hypotéku?

Hypotéka Klasik od Raiffeisen Bank je k dispozici občanům České republiky, ale i občanům jakéhokoliv jiného státu v případě splnění definovaných podmínek. Konkrétně se jedná o občany České republiky, občany EU nebo jakéhokoliv jiného státu, kde se kladně posoudí možnost úspěšného vymáhání dlužných pohledávek.

Žadatelé musí být starší než 18 let. Maximální věková hranice žadatele pro předem stanovené doplacení úvěru se pohybuje na maximu 70 let. Žadateli hypotečního úvěru se mohou stát maximálně čtyři osoby.

Inspirace:  Hypotéka na koupi nemovitosti od UniCredit

Na co poslouží Hypotéka Klasik od Raiffeisen Bank?

Hypotéku Klasik využijete na koupi nemovitosti a na koupi nemovitosti v zahraničí. Dále na výstavbu a rekonstrukci nemovitosti, financování družstevních bytů, úhradu za převod členských práv a úhradu členského podílu.
Hypotéka Klasik od Raiffeisen Bank vám umožní i refinancování stávajících půjček a úvěrů, které se použily na výstavbu, koupi nebo rekonstrukci nemovitosti. Úvěr se vám může hodit i na vypořádání majetkových poměrů, které se dělá při dědictví, rozvodu, vypořádání SJM.

Peníze získáte také i v kombinaci uvedených účelů. Konkrétně jde financovat rodinné domy, rekreační objekty určené k individuální rekreaci, bytové domy využívané jenom k vlastnímu bydlení, pozemky pro výstavbu do 5 000 m2 a ostatní pozemky, když sousedí s dosavadními pozemky žadatele o úvěr. Dále pak ateliéry, bytové jednotky v osobním vlastnictví nebo družstevní byty a vedlejší stavby tvořící funkční celek se zde uvedenými typy nemovitostí.

Inspirace:  Hypoteční úvěr Komerční banky
Hypotéka Klasik – splácení a úroky

Na výběr máte fixní úrokové sazby s platností na jeden rok až 15 let nebo plovoucí úrokové sazby. Splatnost úvěru se stanovuje na dobu od pěti až do 30 let. Mimořádné splátky se dají skládat zdarma opakovaně každý rok.

Zajištění hypotéky od Raiffeisen Bank

Hypoteční úvěr se zajišťuje nemovitostí nacházející se na území České republiky a je určena k bydlení nebo k individuální rekreaci. Pokud se bude úvěr týkat financování výstavby nemovitosti, může se přijmout za zajištění i tato nedokončená nemovitost, jestliže je zapsána jako rozestavěná v Katastru nemovitostí  a bude dokončena pomocí úvěru. Jestliže si žádáte o peníze na cokoliv, nemovitost k zajištění musí být zkolaudována a dokončena.
Pojištění nemovitosti je nutné pro zastavovanou nemovitost, vinkulace musí být ve prospěch banky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..