Bezstarostná hypotéka od ČSOB

čsobPo vlastním bydlení touží většina lidí, ale mnohdy nejde o snadnou cestu. K bydlení podle vašich představ vám mohou pomoci hypotéky. Bezstarostná hypotéka od ČSOB nabízí snadné vyřízení bez zbytečného papírování.

Proč byste měli chtít hypotéku bez starostí? ČSOB se postará o zajištění odhadu ceny nemovitosti, vyřídí výpis z katastru nemovitostí a také vám sjednají pojištění schopnosti splácet hypotéku, pojištění domácnosti nebo nemovitosti, pokud splníte dané pojistné podmínky. Bezstarostná hypotéka se poskytuje ve výši od 200 000 Kč až do 100% hodnoty nemovitosti.

Bezstarostná hypotéka ČSOB – kdo ji může mít?

K podmínkám poskytnutí hypotéky patří věk žadatelů – musí jít o jedince starší osmnácti let a zároveň by věk žadatele neměl překročit 70 let ve stanovené konečné době splatnosti úvěru. Hypotéka se dá použít na refinancování dříve poskytnutých úvěrů na bydlení, na opravy nemovitosti, na modernizaci a rekonstrukci nemovitosti, na výstavbu nemovitosti nebo na  koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví – může se jednat také o spoluvlastnický podíl.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na domácnost

Splácení hypotéky u ČSOB

Splácení hypotéky se dá rozložit na dobu od 5 do 40 let. Po celou dobu trvání hypotéky budete mít možnost si vybrat garanci stejné výše splátky. Během splácení budete mít tři možnosti, jak bez sankčních poplatků uskutečnit mimořádnou splátku na hypotéku mimo období změny úrokové sazby.

První možností je sjednání služby Mimořádná splátka 10 %, kde půjde o možnost realizovat mimořádnou splátku hypotéky jednou ročně až v částce 10 % z aktuálního zůstatku úvěru.

Druhou variantou je sjednání mimořádné splátky už v úvěrové smlouvě, a to do výše maximálně 50 % z výše úvěru. Dále je možné u hypoték do 85 % a 100 % zástavní hodnoty nemovitosti provádět mimořádnou splátku kdykoliv až do výše 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Inspirace:  Flexibilní hypotéka od Komerční banky se vám přizpůsobí

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..