SEO analýza Vašeho webu

KevinKing / Pixabay

V dnešní době je velká část úspěchu každé firmy závislá na výši návštěvnosti jejího webu. Právě na internetu se právě co nejvíce lidí snaží dozvědět informace o službách a produktech, které potřebuje. Problém je ale v tom, pokud nemáte dobrou pozici ve vyhledávačích. Je totiž dokázané, že skoro všichni si projdou jen pár nabídek na předních místech a z těch si potom vybírají. Pokud tedy máte špatnou pozici na internetu, můžete nabízet ty nejlepší služby, ale i tak budete mít málo zákazníků. Jak to tedy změnit? Prvním krokem, jak přejít k SEO optimalizácii webu, je SEO analýza.

Inspirace:  Americká hypotéka od Sberbank

Co SEO analýza zahrnuje?

Zkontrolujeme klíčová slova na Vašem webu a případně navrhneme jiná podle těch, která jsou nejčastěji zadávána do vyhledávačů.

Poté provedeme samotnou SEO analýzu, která nám pomůže zjistit, co je na Vašem webu v nepořádku. Tento proces má několik stupňů, které všechny musíme projít s velikou pečlivostí:

  • Kontrola struktury webu
  • Kontrola sitemapy
  • Kontrola interní duplicity textů
  • Kontrola title
  • Kontrola meta description
  • Interní prolinkování webu

O Váš web se postaráme i do budoucna

Analýzou a návrhem klíčových slov naše práce nekončí. Můžeme Vám nabídnout několik dalších metod, které povedou k zviditelnění Vašeho webu a jeho vyšší návštěvnosti. Samotné internetové stránky Vám můžeme vytvořit. Dále pro Vás můžeme vytvořit PR články se zpětnými odkazy, které pomohou přivézt další klienty a zákazníky na Váš web. Možností, jak Vám zajistit větší úspěch, je několik. Proto se na nás neváhejte obrátit a probrat s námi, který ze způsobů by pro Vás byl ten nejlepší.

Inspirace:  Bezstarostná hypotéka od ČSOB

SEO analýza je ideální řešení, jak rozpoznat nedostatky a chyby, které neumožňují Vašemu webu mít úspěch. Pokud chcete mezi konkurencí vyniknout, potom jsme tu právě pro Vás, abychom Vám s tím pomohli.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..