Americká hypotéka Univerzál s mimořádnými splátkami zdarma

Americká hypotéka Univerzál
GHR / Pixabay

Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisen Bank je určena pro klienty, kteří plánují koupi nebo chtějí financovat cokoliv je napadne. Ano, právě tento druh hypotéky nezkoumá účel použití, tudíž máte zelenou v uskutečnění vašich odvážných investičních plánů.

Na co se používá Americká hypotéka Univerzál?

Je to jednoduché – na cokoliv. Koupit si můžete vše podle aktuální potřeby – exotickou dovolenou, studijní zahraniční pobyt, automobil, motorku, vybavení do domácnosti atd.

Žadatelé o hypotéku:

Americká hypotéka Univerzál je dostupná občanům České republiky, stejně jako občanům EU nebo jakéhokoliv jiného státu, kde se kladně posoudí úspěch případného vymáhání dlužných pohledávek. Věk žadatele byl stanoven na minimálně 18 let, maximální věková hranice žadatele ke stanovenému termínu doplacení americké hypotéky činí obvykle 70 let. Žadatelé mohou být maximálně čtyři.

Inspirace:  Hypotéka na koupi nemovitosti od mBank

Podmínky zajištění hypotéky

Úvěr se musí zajistit nemovitostí nacházející se na území České republiky a určené k bydlení nebo individuální rekreaci. Nemovitost musí být dokončena a mít po kolaudaci. Dále se vyžaduje pojištění nemovitosti a vinkulace ve prospěch banky.

Americká hypotéka Univerzál od Raiffeisen Bank a její výhody:

Americká hypotéka Univerzál se poskytuje až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Splatnost úvěru se stanovuje na dobu od pěti do dvaceti let. Požadavek na minimální výši úvěru činí 300 000 Kč. Hypotéka se dá využít i tehdy, když se vám nedostává financí poskytnutých již v rámci klasického spotřebitelského úvěru. Úroková sazba pro americkou hypotéku Univerzál se přibližuje nižším úrokům jako u klasických hypoték.

Inspirace:  Fio hypotéka se slevou 0,5 % z úroků

Další výhody:

  • mimořádné splátky lze vkládat každý rok opakovaně a zdarma
  • peníze z hypotéky vám budou převedeny na běžný účet
  • pokud budete chtít sdělit účel hypotéky, bude vám nabídnuta výhodnější úroková sazba

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..