ČSOB Americká hypotéka

Americká hypotéka
Mariamichelle / Pixabay

Mnoho lidí se přiklání k americké hypotéce. Proč? Ve skutečnosti se jedná o neúčelový úvěr, který se zajišťuje zástavou na nemovitost. Nemusíte si tedy, jak je zvykem u hypoték, půjčovat jenom na koupi nebo stavbu domu, popř. rekonstrukci a podobné služby spojené s bydlením. U americké hypotéky máte volbu podle vaší potřeby. Rychlá a jednoduchá je také Americká hypotéka od ČSOB.

ČSOB Americká hypotéka má své výhody

– nejste omezeni zaplacením mimořádné splátky
– získáte výhodnější úrokové sazby, než mají běžné spotřebitelské úvěry
– není třeba dokládat na co budou peníze z hypotéky použity, je to čistě na vašem rozhodnutí

Inspirace:  Fio hypotéka se slevou 0,5 % z úroků

Splácení hypotéky až do dvaceti let

Poskytují se úvěry ve výši od částek 200 000 Kč do 5 000 000 Kč. Konkrétně záleží na ceně nemovitosti, protože se půjčuje až do výše 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Splácení americké hypotéky je umožněno od tří let do dvaceti let. U této hypotéky se nevyžadují žádní ručitelé, postačí zajištění nemovitostí.

Komu je určena americká hypotéka?

Žadatelé o americkou hypotéku musí být starší osmnácti let a současně se vyžaduje, aby ke dni konečné splatnosti úvěru nebyl váš věk nebo věk nejmladšího žadatele vyšší než 70 let. Smlouvy o ČSOB Hypotéce se uzavírají v Československé obchodní bance, a.s., jen  jménem Hypoteční banky, a.s., člena finanční Skupiny ČSOB. Smlouvy můžete sjednat na pobočkách, kde mají stanovenou pracovní dobu, ale je možné si předem sjednat schůzku na určitý den a čas. Následně se můžete na vše přeptat osobně. Osobní schůzka je nutná, protože se bude provádět zástavní právo na nemovitost, kterou dáte jako záruku, kdyby se nemohlo z vaší strany splácet podle domluvy.

Inspirace:  UniCredit Bank - Hypotéka na výstavbu/rekonstrukci

ČSOB Americká hypotéka má úroky odvíjející se od doby splatnosti a výše úvěru. Lze získat i úrokové bonusy například za uzavření pojištění domácnosti, nemovitosti, splácení úvěru.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..