Převratná hypotéka s atraktivními úroky

prevratna hypoteka
cowins / Pixabay

Hodláte si pořídit nemovitost k trvalému bydlení nebo k rekreaci? Hypotéky jsou řešením pro mnohé jedince i rodiny – snadno si půjčíte a rychle bydlíte ve vlastním. Převratná hypotéka od UniCredit Bank je nejen určena na koupi nemovitosti, ale lze ji využít na cokoliv podle vaší momentální potřeby.

Převratná hypotéka má zajímavé úrokové sazby

Převratná hypotéka má velice atraktivní úrokové sazby, což umožňuje uvažovat o co nejnižších splátkách. Hypotéka na bydlení s variabilní úrokovou sazbou je k dispozici už od 2,09 % p.a. Jedná se o nižší úrokové sazby, než se nabízí u hypotečních úvěrů s fixní úrokovou sazbou. Během existence vaší hypotéky máte po celou dobu možnost skládat mimořádné splátka bez poplatku. Mimořádné splátky přispějí k dřívějšímu celému splacení hypotéky a zároveň k úspoře peněz za úroky a poplatky stanovené bankou.

Inspirace:  Americká hypotéka Univerzál s mimořádnými splátkami zdarma

Převratná hypotéka umožňuje kdykoliv přejít na fixní úrokovou sazbu. Po uplynutí dvanácti měsíců od podepsání hypoteční smlouvy lze skládat až čtyřikrát za rok mimořádnou splátku a zajistit si tak ochranu pro případy spojené s nečekanými událostmi a nedostatkem peněz na splátky. Nedočerpání úvěru je zdarma. K hypotéce se doporučuje uzavřít pojištění schopnosti splácet. Převratnou hypotéku lze kombinovat i s jinými hypotékami, například Hypotékou TWIN, Hypotékou na nemovitost k rekreaci nebo k pronájmu, Neúčelovou hypotékou atd.

Jak se dá sjednat Převratná hypotéka u UniCredit Bank?

Převratnou hypotéku můžete získat přímo v bance. Nejprve se informujte o všech náležitostech předem. Můžete využít online kontaktní formulář, který vyplníte a odešlete, následně vám bankéř zavolá zpátky. Schůzku si lze sjednat i na pobočce, kam se osobně dostavíte. Online nebo telefonicky se dá rezervovat schůzka na nejbližší pobočce. Kontaktovat můžete i bezplatnou Info linku 800 14 00 14. Nebo zanechte kontakt a bude vám zavoláno zpět.

Inspirace:  Americká hypotéka pro různé potřeby

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..