ČSOB – Hypotéka s garantovanou výší splátky

Hans / Pixabay

Hypotéka s garantovanou výší splátky od ČSOB vám přinese mnoho zajímavých výhod, kde se vyskytuje například garance úrokové sazby. Hypotéka se sjednává velice jednoduše a rychle. Budete potřebovat minimum dokladů a můžete si sjednat i možnost mimořádných splátek. U žádosti hypotečního úvěru od ČSOB se nevyžaduje mít nic naspořeno a úvěr není problém získat i do 100% hodnoty zajištěné nemovitosti.

ČSOB Hypotéka s garantovanou výší splátky vám zajišťuje stejnou splátku během celého času existence hypotéky. Zde budete mít jistotu, že tento výdaj zůstane na sjednanou dobu beze změny.

Výhody ČSOB Hypotéky s garantovanou výší splátky

Hypotéku lze poskytnout osobám starším osmnácti let a při konečné splatnosti hypotečního úvěru nebudete starší než 70 let. Díky hypotéce lze investovat do stavebního pozemku, rodinného domu, bytu v osobním i družstevním vlastnictví, chalupy, chaty, nemovitého příslušenství, polyfunkční nebo administrativní budovy, bytového domu či nebytové jednotky. K hlavním výhodám hypotéky patří, že budete platit stále stejnou splátku a máte zaručeno neměnnou úrokovou sazbu až do konce trvání úvěru. Nemusíte hlídat, zda došlo ke změně úroků.

Inspirace:  Wüstenrot - 100% hypotéka

ČSOB Hypotéka s garantovanou výší splátky poskytuje úvěry ve výši od 200 000 Kč. Splácení je umožněno na dobu od pěti do třiceti let.

Využití hypotečního úvěru od ČSOB

ČSOB Hypotéka s garantovanou výší splátky má mnohé využití v oblasti staveb, koupě nemovitostí a zajištění bydlení. Hypoteční úvěr můžete využít na výstavbu nemovitosti, na koupi nemovitosti do osobního i družstevního vlastnictví, ale i na koupi spoluvlastnického podílu. Další využití peněz z hypotéky se uplatní na modernizaci, opravy a rekonstrukce nemovitosti. Finanční prostředky se využijí také na refinancování dříve poskytnutých úvěrů na bydlení nebo na kombinaci uvedených účelů, kam se zahrnuje také vypořádání majetkových poměrů.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na pronájem

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..