LBBW Bank – Americká hypotéka

Americká hypotéka
geralt / Pixabay

Americká hypotéka od LBBW Bank je hypotékou na cokoliv! Záleží na vás, na co budete potřebovat peníze a můžete si splnit své tužby nebo potřeby. To vše jednoduše a za výhodných podmínek. K výhodám patří nižší úroková sazba než u spotřebitelského úvěru.

Americká hypotéka od LBBW Bank na cokoliv

Americká hypotéka od LBBW Bank na cokoliv se dá splácet až 25 let. Minimální splatnost se vyžaduje čtyři roky. Minimální výše úvěru činí 250 000 Kč a maximální výše úvěru je stanovena až na 6,25 mil. Kč. Je však nutné zohledňovat hodnotu zastavované nemovitosti. V tomto případě se půjčuje až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Úroková sazba je fixní a fixace úrokové sazby se provádí na 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 20 let. Splácení hypotéky se provádí díky měsíčním anuitním splátkám.

Inspirace:  Převratná hypotéka s atraktivními úroky

Americká hypotéka je spojena se zástavním právem k nemovitosti na území ČR ve vlastnictví žadatele nebo spolužadatele. Při podání žádosti bude vyžadováno také povinné pojištění, konkrétně pojištění zastavované nemovitosti. K vyřízení americké hypotéky je potřeba mít veden běžný účet u LBBW Bank.

Co potřebujete k americké hypotéce od LBBW banky?

Mezi požadované doklady patří jeden doklad totožnosti, vyplněná žádost o hypotéku, doklady k zastavované nemovitosti, potvrzení o výši pracovního příjmu – zaměstnanci, daňové přiznání za poslední zdaňovací období – OSVČ. Americká hypotéka je určena občanům České republiky nebo států EU i ostatním cizincům s trvalým nebo přechodným pobytem na území ČR. Žadatelé o hypotéku musí být starší 18ti let a bez negativního záznamu v registrech dlužníků. Minimální čistý měsíční příjem se vyžaduje 10 000 Kč. Zaměstnanecký poměr musí trvat minimálně 3 měsíce. OSVČ musí mít minimálně dva roky historie podnikatelské činnosti. Při společném jmění manželů se musí žadateli o úvěr stát oba manželé.

Inspirace:  Americká hypotéka s minimem dokladů

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..