Záchranná hypotéka od Acema Credit

Záchranná hypotéka od Acema CreditOcitli jste se v nepříjemné životní situaci? Záchranná hypotéka od společnosti Acema Credit vám pomůže finanční problémy vyřešit snadno, levně a férově!

Záchranná hypotéka od Acema Credit vám pomůže s vyplacením exekuce a zástavy vaší nemovitosti.

Rovněž se dá použít na konsolidací vašich stávajících úvěrů a půjček. Očekávejte výhodný úrok a sumy v rozmezí od 100 000 Kč do 5 000 000.

Tip pro Vás: Víte, že Acema Credit nabízí rychlé půjčky.

Žádost o hypotéku

K vaší žádosti o hypotéku nebudete potřebovat potvrzení o příjmu. Neprověřují se ani registry dlužníků. Neplatí se žádné poplatky předem ani se nevyžadují zálohy. O půjčku nejlépe zažádáte online, kde vyplníte nezávaznou přihlášku, posléze dojde k posouzení odborníky a vyjádření o schválení se dočkáte zpravidla do dvou dnů.

Inspirace:  Hypotéka bez příjmů Wüstenrot

Pro schválení půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz a další jeden doklad totožnosti – to samé dodá i váš manžel nebo manželka. Potřebujete mít nemovitost v osobním vlastnictví nebo ručitele s nemovitostí. Dodáte aktuální výpis z katastru nemovitostí nebo nabývací titul, kde se prokáže, že jste majitelem nemovitosti.

Hypotéka od Acema Credit a její zajištění

Ručení na půjčky a na záchrannou hypotéku u Acema Credit je možné udělat jakoukoli nemovitostí v osobním vlastnictví. Může se jednat také o byt v družstevním vlastnictví, jestliže se nachází v Praze a v blízkém okolí. Pro ručení se hodí byt, rodinný dům, kancelář, pozemek, obchodní prostor, chata nebo jiné rekreační objekty.

K žádosti o půjčení peněz zajistěte také výpis z katastru nemovitostí – ne starší než tři měsíce,  nabývací titul a další doklady, kde se dokazuje vaše vlastnictví nemovitosti.

Inspirace:  Sberbank CZ - Předhypoteční úvěr
Splácení záchranné hypotéky

Hypotéka od Acema Credit se může splácet až dvacet let. Díky nízkému úročení cca od 7,99% je umožněno splácení v podobě nižších splátek až na dvacet let. Splácení probíhá každý měsíc, kdy skládáte dohodnutou výši splátky. Splácení musí probíhat převodem z účtu na základě trvalého příkazu k úhradě, což je podmínkou.

Hypotéka od Acema Credit se může kdykoliv splatit i předem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..