Hypotéka, kdy překlenete období bez možnosti zástavního práva

Hypotéka Klasik Plus od Raiffeisen Bank je určena pro osoby, které se nacházejí v situaci, kdy potřebují půjčit peníze, ale nemohou dočasně úvěr zajistit zástavním právem, i když jsou v době, kdy chtějí částečně nebo úplně čerpat výši úvěru. Hypotéka Klasik Plus od Raiffeisen Bank je určena k překlenutí tohoto určitého období.

Klasik Plus tvoří 2 na sobě závislé úvěry. Nejdříve získáte částečně zajištěný úvěr až na dobu 24 měsíců. Ten bude po zřízení zástavního práva k financované nemovitosti splacen hypotečním úvěrem. Budete mít jen jednu úvěrovou smlouvu, budete hradit poplatky za správu úvěru, jinak se žádné další poplatky nepočítají.

Hypotéka Klasik Plus má své výhody:

  • každý rok můžete opakovaně skládat mimořádné splátky zdarma
  • peníze obdržíte přímo na váš účet bez dokládání faktur na výstavbu nemovitosti
  • sami si vyberete z několika úrokových sazeb s platností na jeden rok až 15 let, k dispozici jsou i plovoucí úrokové sazby

Petr K., Teplice: Začal jsem stavět dům a nejprve si myslel, že to nějak půjde postupně. Nakonec jsme se s manželkou dohodli, že si vezmeme hypotéku a budeme bydlet hned a ne až za několik let. Nelituji a splácím dohodnuté částky.

Využití hypotéky Klasik Plus

  • na výstavbu montovaného rodinného domu
  • na zahájení výstavby v době, kdy cena nemovitosti neumožňuje čerpání úvěru
  • díky hypotéce Klasik Plus lze financovat bytové jednotky, ateliéry, rodinné domy, bytové/obytné domy s maximálně třemi bytovými jednotkami, pozemky a vedlejší stavby, jestliže dělají s nemovitostí funkční celkem (může se jednat i o samostatně stojící garáže v rámci celku)
Inspirace:  LBBW Bank - Americká hypotéka

Kdo si může požádat o hypotéku?

O hypotéku může požádat občan České republiky, a při splnění definovaných podmínek také občan jiného státu, který je ve věku vyšším než 18 let. Státní příslušnost žadatele musí být    občan České republiky nebo občan EU či jakéhokoliv jiného státu, kde bude kladně posouzena možnost úspěšného vymáhání případných dlužných pohledávek . Minimální věk je stanoven na 18 let, maximální věková hranice žadatele k plánovanému doplacení je 70 let. Žadateli se mohou stát maximálně 4 osoby.

Hypotéka Klasik se splatností až 30 let!

Nezajištěný úvěr se poskytuje až do výše čtyř miliónů korun. Konkrétní výše úvěru závisí na účelu. Splatnost úvěru je možná na období 5 až 30 let. Splatnost nezajištěného úvěru je maximálně 24 měsíců. Financování je možné až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti nebo do 90 % zástavní hodnoty, jestliže se jedná o výstavbu montovaného rodinného domku. Úvěr se zajišťuje nemovitostí nacházející se na území České republiky, musí být určena pro bydlení nebo individuální rekreaci. Vyžaduje se, aby byla zastavovaná nemovitost pojištěna a pojištění vinkulováno ve prospěch banky.

Inspirace:  Hypotéka bez starostí od Sberbank

 

Hypotéka Klasik Plus
keem1201 / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..