Nebankovní hypotéky

nebankovní hypotéky
193584 / Pixabay

Nebankovní hypotéky od soukromých firem (ne od bank) mnohdy nabízejí výhodnější podmínky pro získání úvěru než standardní bankovní domy. Produkt je zpravidla určen pro fyzické osoby.

K získání nebankovní hypotéky nepotřebujete potvrzení příjmů, často hypotéku získáte, ikdyž jste vedeni v registru. Maximální výše úvěru není obvykle omezena. Nicméně doba splácení je obvykle oproti bankám výrazně kratší. U některých společností musíte nebankovní hypotéku splatit do 72 měsíců. Na trhu je dost společností, které nabízejí rozložení splátek úvěru až na 40 let. Samozřejmostí jsou možnosti jako splatit hypotéku předem bez poplatků, nenutnost mít ručitele, nebo žádné poplatky za vyřízení hypotéky. Tyto vlastnosti dělají z nebankovních hypoték zajímavou možnost, jak řešit akutní finanční nouzi.

Inspirace:  Wüstenrot - Hypotéka na cokoliv

Vzhledem k tomu, že bankovní hypotéky jsou poskytovány výhradně lidem, kteří nejsou v registru a mají doložitelné příjmy o stanovené minimální výši, je pro méně solventní klienty velice obtížné takovou hypotéku získat. Toho využívají právě společnosti orientující se na nebankovní hypotéky. Tyto instituce se soustředí právě na relativně problémové klienty s nižšími příjmy, případně na klienty, kteří jsou uvedeni v registru problémových dlužníků. Záznam v registru je platný minimálně 5 let, proto je někdy těžké získat bankovní hypotéku, i když je již klient mimo ohrožení finanční tísní.

Inspirace:  Wüstenrot - 100% hypotéka

V případě Vašeho zájmu o tuto hypotéku vyplňte dotazník umístěný níže a naši pracovníci Vás budou kontaktovat do 48 hodin.Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..